Tooted

Metsanduslik andmetöötlusprogramm FIS windowsi arvutile.

FIS – Forest Information System. Mõeldud töövahendiks metsade haldamisel ja korraldamisel. Palju erinevaid metsaandmete analüüsi ja planeerimise võimalusi. Võimalus liidestada või peegeldada andmeid teiste tarkvaradega jne. Täpsemalt saab lugeda siit..

e-Mets – metsandustarkvara iPhone-ile ja iPad-ile.

Omaniku metsade andmete vaatamine ja muutmine nutiseadme vahendusel metsas. Metsade ja kaardiandmeid võimalik kasutada ka väljaspool leviala. Palju erinevaid kaardikihte. Saab muuta nii takseerinfot kui eraldise polügone. Sünkroniseerib andmeid FIS-iga. Loe edasi siit.. 

Lao tarkvara Android telefonile ja tahvelarvutile

Võimaldab ettevõttel jälgida kuidas ülestöötajate, väljavedajate ja transpordi kogused langil ja langilt liiguvad. Äpi kasutajad saavad vastavalt antud nägemisõigustele sisestada päevatöö koguseid ja saata FIS-si laomoodulisse. Loe edasi siit..

Nordic Forest tarkvara iPhone-ile ja iPad-ile

Lihtne tööriist millega saab joonistada oma kinnistust kaardi. Igale alale saab lisada oma maatüübi, järjekorra numbri või nime ning märkused. Pindala arvutatakse igale polügonile automaatselt. Metsamaale saab lisada puud ja arvutada nende ligikaudse tagavara. Raport annab ülevaate sisestatud andmetest. Raportit saab lihtsalt jagada, saata (pdf) või lihtsalt printida. Inglisekeelne juhend avaneb siit: